“Informacja w sprawie aktualizacji wysokości opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego stanowiących własność Gminy Miejskiej Kętrzyn”

Infografika w tle mapy, na górze logo Miasta Kętrzyn. Tekst: Drodzy Państwo,  kontynuujemy aktualizację opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów Gminy Miejskiej Kętrzyn. Nowa wysokość opłaty rocznej została wyliczona na podstawie wartości nieruchomości gruntowej określonej przez rzeczoznawcę majątkowego. Proces ten w Kętrzynie trwa od 2016 roku, obecnie dotyczy obrębów nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 7 i nr 8. Wkrótce otrzymacie Państwo pisemne powiadomienia o wysokości opłaty rocznej obowiązującej od roku 2023.  Więcej informacji udziela Wydział Zarządzania Majątkiem, Architektury i Urbanistyki Urząd Miasta w Kętrzynie, ul. Wojska Polskiego 11, pokój 203, tel. 89-752-05-45, 89-752-05-41.