Noc Muzeów w kętrzyńskim ZAMKU - 24 maja 2024

Już 24 maja NOC MUZEÓW w Miasto Kętrzyn👉 Jak co roku Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego przygotowało atrakcyjny program dla stałych bywalców i dla tych, którzy pierwszy raz planują odwiedzić kętrzyńskie Muzeum 😊

Będzie zatem i prezentacja niezwykłego zabytku, który niedawno trafił do Muzeum, i oprowadzanie po wystawach, rodzinny QUEST, makieta kolejki, rycerze i smaki średniowiecza, będzie także i muzyczna uczta...

Wstęp WOLNY❤ Serdecznie zapraszamy ‼️

Program Nocy w Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie:

ZAMEK

18.00 Angelika zu Dohna i jej „Dzienniki” - prezentacja zabytku.

Prezentacja wystawy „Ocalone historie” ze zbiorów Archiwum Państwowego w Olsztynie, Muzeum Warmii i Mazur i Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego

20.00 „ Niechaj zabrzmi Bukowina” – Wolna Grupa Bukowina : Koncert na dziedzińcu zamkowym

18.00 - 22.00 Kętrzyn - miasto na kolejowym szlaku - prezentacja makiety. Andrzej Szymański - na ekspozycji „Rastenburg – miasto i ludzie”

18.00 - 20.00 Stowarzyszenie Kulturalne „Konik Mazurski” – warsztaty rękodzieła artystycznego