Realizacja zadania pod nazwą: Uatrakcyjnienie ROD „Marzenie” w Kętrzynie

Zdjęcie przedstawia logo miasta Kętrzyn. Literka K w kolorach czerwony niebieski i zielony z czerwonym napisem KĘTRZYN

Zadanie pod nazwą: Uatrakcyjnienie ROD „Marzenie” w Kętrzynie zostało zrealizowane w ramach przyznanej pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w konkursie ,,Granty Marszałka Województwa dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych” w 2022 roku.

Wartość zadania ogółem: 30 000 zł – dofinansowanie 14 700 zł,

wkład własny Gminy Miejskiej Kętrzyn – 5 000,00 zł,

wkład własny Rodzinnych Ogrodów Działkowych – 10 300,00 zł

Zgodnie z założeniami projektu na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Marzenie”

w Kętrzynie zostały ustawione urządzenia fitness oraz ławka. Utwardzona została również alejka i dokonano nasadzenia roślinności. Dzięki powstaniu miejsca do rekreacji, odpoczynku i aktywnego spędzania czasu, teren Rodzinnych Ogródków Działkowych „Marzenie” w Kętrzynie został uatrakcyjniony i stał się miejscem również do ćwiczeń i rehabilitacji lokalnej społeczności.