Informacja ws. zakupu węgla na preferencyjnych warunkach.

Gmina Miejska Kętrzyn przystąpiło do preferencyjnego zakupu paliwa stałego.

Osoby, którym został przyznany dodatek węglowy od czwartku, tj. 10.11.2022

mogą składać wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego w MOPS Kętrzyn.

Druki wniosków należy pobrać tutaj:

wniosek o zakup_preferencyjny(1)

osobiście w Urzędzie Miasta Kętrzyn i MOPS.

Każda osoba może zamówić maksymalnie 1,5 tony paliwa do 31.12.2022r.

Kolejne 1,5 tony będzie można zamówić w kolejnym roku, do 30.04.2023r.

Cena za tonę nie przekroczy 2000 zł brutto.

Wszelkich informacji ws. wniosków udzielają pracownicy MOPS pod nr tel. 89 751 29 01.

Miasto Kętrzyn przystępuje do preferencyjnego zakupu paliwa stałego. Osoby, którym został przyznany dodatek węglow,y od czwartku, tj. 10. Listopada mogą składać wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego w @MOPS Kętrzyn. Druki wniosków pobrać można ze strony Miasta Kętrzyn lub osobiście w Urzędzie Miasta Kętrzyn i MOPS.   Każda osoba może zamówić maksymalnie 1,5 tony paliwa do 31.12.2022r. Kolejne 1,5 tony będzie można zamówić w kolejnym roku, do 30.04.2023r. Cena za tonę nie przekroczy 2000 zł brutto.  Osoby niepełnosprawne proszone są o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w celu organizacji transportu opału. Wszelkich informacji ws. Wniosków udzielają pracownicy MOPS pod nr tel. 89 751 29 01.